KONST / Ramar / Ram 5362039
nr 536 2039
Ram
1800-tal med oljemålning osignerad, lagning, 49x60
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 18 augusti 2008
kl 16:42:48
400 kr
600 kr
600 kr
Tilgman Keramik